Mulighed for hjemmelevering

+500 biler på lager

Fremragende på Trustpilot 4,6 ud af 5

14 dages fuld returret

Lea Jørgensen - Kontorleder

Kontorleder (Odense S) Tlf: 63 13 41 00 E-mail: lea.joergensen@autohuset-vestergaard.dk

Kenneth Kremmer - Regnskabschef

Regnskabschef (Odense S) Tlf: 63 13 41 21 / 20 88 12 27 E-mail: kenneth.kremmer@autohuset-vestergaard.dk

Charlotte Hjort - Kontorassistent

Kontorassistent (Kolding) Tlf: 76 33 69 50 E-mail: charlotte.hjort@autohuset-vestergaard.dk

Heidi Brosbøl - Kontorassistent

Kontorassistent (Kolding) Tlf: 76 33 69 52 E-mail: heidi.brosboel@autohuset-vestergaard.dk

Tina Hansen - Kontorassistent

Kontorassistent (Odense SV) Tlf: 63 17 13 18 E-mail: tina.hansen@autohuset-vestergaard.dk

Charlotte Jacobsen - Kontorassistent

Kontorassistent (Odense SV) Tlf: 63 17 13 26 E-mail: charlotte.jacobsen@autohuset-vestergaard.dk

Yvonne Thisted - Kontorassistent

Kvalitetschef (Horsens) Tlf: 76 26 41 01 E-mail: yvonne.thisted@autohuset-vestergaard.dk

Mette Hellestrup - Kontorassistent

Kontorassistent (Fredericia) Tlf: 76 21 42 33 E-mail: m.hellestrup@autohuset-vestergaard.dk

Ledergruppen

Ryan Rahbæk - Økonomidirektør

Økonomidirektør Tlf: 76 59 40 00 / 25 66 82 87 E-mail: ryan.rahbaek@autohuset-vestergaard.dk

Martin Kragh - Eftermarkedsdirektør

Eftermarkedsdirektør Tlf: 70 27 05 00 / 40 83 58 83 E-mail: martin.kragh@autohuset-vestergaard.dk

Jesper Søgård - Chief Marketing Officer

Chief Marketing Officer Tlf: 23 30 97 08 E-mail: jesper.soegaard@autohuset-vestergaard.dk

Marketing

Anders Duelund - Digital Chef

Digital Chef Tlf: +45 27 90 23 33 E-mail: anders.duelund@autohuset-vestergaard.dk