Mulighed for hjemmelevering

+500 biler på lager

Fremragende på Trustpilot 4,3 ud af 5

14 dages fuld returret v. køb online

Se alle vores erhvervskonsulenter her!

Vi har masser af kompetent viden hos Autohuset Vestergaard, kontakt en af vores konsulenter her og lad os hjælpe dig med dit køb.

Kontakt erhvervskonsulenter

Find vores erhvervskonsulenter herunder:

Aarhus

Morten Hvid | Aarhus

Erhvervskonsulent

T: 21 33 90 89 / 76 43 52 19

E-mail: morten.hvid@autohuset-vestergaard.dk

Vejle

Lars Hartvig Bruun Severinsen | Vejle

Erhvervskonsulent

T: 76 33 69 17 / 24 82 33 49

E-mail: lars.severinsen@autohuset-vestergaard.dk

Horsens

Svend Rindom Sønderup | Horsens

Erhvervskonsulent

T: 22 97 11 54 / 76 26 41 12

E-mail: svend.soenderup@autohuset-vestergaard.dk

Kolding

Jacob Krogh Demming | Kolding

Erhvervs Trainee

T: 22 83 68 27 / 76 33 69 15

E-mail: jacob.demming@autohuset-vestergaard.dk

Linda Rathgen | Kolding

Salgssupport Erhverv

T: 21 31 48 05

E-mail: linda.rathgen@autohuset-vestergaard.dk

Kim Berg Johansen | Kolding

Erhvervskonsulent

T: 40 17 86 99 / 76 33 69 53

E-mail: kim.johansen@autohuset-vestergaard.dk

Lars Grønborg | Kolding

Erhvervskonsulent

T: 27 22 60 50 / 75 52 25 55

E-mail: lars.groenborg@autohuset-vestergaard.dk

Torben Henneberg | Kolding

Ford Erhvervskonsulent

T: 26 37 19 66 / 76 33 69 55

E-mail: torben.henneberg@autohuset-vestergaard.dk

Jens Matthiesen | Kolding

Erhvervskonsulent

T: 24 82 23 49 / 76 33 69 56

E-mail: jens.matthiesen@autohuset-vestergaard.dk

Karina Rosendal

Salgschef Erhverv

T: +45 76 33 69 10 / +45 21 19 50 34

E-mail: karina.rosendal@autohuset-vestergaard.dk

Johnny Nederskov

Salgsdirektør Erhverv

T: +45 31 31 63 82

E-mail: johnny.nederskov@autohuset-vestergaard.dk

Odense

Søren Kristian Skov Aagaard | Odense S

Erhvervskonsulent

T: 51 88 76 52 / 63 17 13 25

E-mail: soeren.aagaard@autohuset-vestergaard.dk

Anders Spejlsgaard | Odense SV

Erhvervskonsulent

T: 20 48 83 61

E-mail: anders.spejlsgaard@autohuset-vestergaard.dk

Hillerød

Lasse Almind | Hillerød

Erhvervskonsulent

T: 42 90 96 38

E-mail: lasse.almind@autohuset-vestergaard.dk

Alessandro Zanca | Hillerød

Erhvervschef

T: 21 19 98 88

E-mail: alessandro.zanca@autohuset-vestergaard.dk

1